Garmin GPSMAP 78

sandėlyje, Garmin, Naujas


 

268.00 

Out of stock

WAAS / EGNOS paklaidos korekcija

Yra

Antena

Integruota, vidinė

Papild. GPS antenos jungtis

Yra, MCX

NMEA įėjimas/išėjimas

Yra

Dydis, mm

66 x 152 x 30

Svoris (su baterijomis)

218.3 g.

Korpuso atsparumas vandeniui

Plastikinis, IPX7 atsparumas vandeniui

Ekrano tipas

65 tūkst. spalvų, TFT

Ekrano dydis, mm

36 x 55

Ekrano skiriamoji geba (pixels)

160 x 240

Maršruto taškai (waypoints)

2000

Pėdsako taškai (tracklog)

10000

Išsaugomi pėdsakai (tracks)

200

Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose

200

Automatinis maršruto skaičiavimas

Yra

Garsiniai perspėjimo signalai

Yra

TracBack™ - Funkcija

Yra

Žemėlapis

Marine Point Database

Papildomų žemėlapių galimybė

Yra

Maitinimo įtampa

3 voltai

Baterijų darbo laikas

iki 20 val.

Baterijų tipas

AA, 2 vnt.

Duomenų atminties palaikymas

MicroSD

Vidinė atmintis

1.7 Gb

Aprašymas

Yra

Trumpa atmintinė

Yra

Dirželis

Yra

PC kabelis

Yra
Naujasis GPSMAP 78 nešiojamas navigatorius kaip ir daugelis šiuolaikinių GPS imtuvų palaiko žemėlapių įkrovimą, BirdsEye™ palydovines nuotraukas (reikalinga prenumerata) ir foto navigaciją. Tvirtas ir atsparus vandeniui, GPSMAP 78 naudoja jautrią quad helix tipo anteną, kuri užtikrina patikimą palydovų fiksavimą. GPSMAP 78 gali jungtis prie kompiuterio USB pagalba. GPSMAP 78 neskęsta vandenyje.


Tyrinėkite
GPSMAP 78 turi savyje įdiegta bazinį viso pasaulio žemėlapį su aukščio reljefu, todėl jus drąsiai galite leistis kelionę bet kur. Taip pat Jūs galite pasinaudoti Garmin Connect™ Photos paslauga ir naviguoti pagal šias fotografijas.


Raskite kelia
Su savo didelio jautrumo quad Helix antena, WAAS/EGNOS įjungtu GPS imtuvu bei HotFix® palydovine prognoze, GPSMAP 78 nustatys jūsų padėtį greitai ir tiksliai, ir laikys savo GPS vietą net tankiame miške ar kalnuose. Privalumas akivaizdus - ar jūs esate giliai miške, ar tiesiog šalia aukštų pastatų ir medžių, galima drąsiai tikėtis kad GPSMAP 78 padės Jums rasti kelią kai to labiausiai reikės.


Pridėkite žemėlapius
Įrašykite daugiau žemėlapių, Garmin turi platų išsamių topografinių, jūrų ir kelių žemėlapių asortimentą. Su 1.7 Gb vidinės atminties, galite patogiai atsisiųsti ir įdiegti 24K ir 100K topo žemėlapius, BlueChart ® g2 jūrlapius ar City Navigator NT® žemėlapius su automatiniu maršruto skaičiavimu. GPSMAP 78 taip pat palaiko Birdseye™ palydovinių vaizdų įkrovimą (reikalinga prenumerata), kuri leidžia jums atsisiųsti palydovinių nuotraukų į savo prietaisą ir integruoti jas su savo žemėlapiais. Be to, GPSMAP 78 yra suderinamas su Custom Maps žemėlapiais, laisva programine įranga, kuri paverčia popierinį (skanuotą) žemėlapį į elektronį, suderinamą su Jūsų prietaisu.


Susisiekita
Jūs dabar galite visą keliavimo veiklą saugoti ir analizuoti. Prisijungę prie kompiuterio ir interneto, galite gauti išsamią analizę apie savo veiklą ir nusiųsti pėdsakus į Garmin Connect™ paslaugą. Ši paprasto naudojimo svetainė leidžia jums peržiūrėti savo veiklą Google ™ Earth žemėlapyje. Naršykite kartu su kitais milijonais Garmin vartotojų ir pasidalinkite savo patirtimi Twitter ir Facebook tinklapiuose. Pradėti labai paprasta, prisijunkite ir naudokitės.


Atraskita pramogas
GPSMAP 78 palaiko geocaching GPX failų atsisiuntimą ir detales tiesiai į savo įrenginį. Pereidami į skaitmeninį formatą, jūs ne tik saugote aplinką, bet ir didinate veiksmingumą. GPSMAP 78 saugo ir rodo pagrindinę informaciją, įskaitant duomenis apie vietą, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus, o tai reiškia daugiau jokių rankiniu būdu koordinačių įvedimų ir popierinių žemėlapių! Tiesiog įkelkite GPX failą į savo įrengimą ir pradėti medžioti slėptuves. Plonas ir lengvas, GPSMAP 78 yra puikus tam pagalbininkas.

100% patikimumo garantija.
Visi garantiniai įrenginiai, gedimo atveju, keičiami naujais be jokių išlygų.
Tai GARMIN garantuoja !
Naujas
  • Garmin
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .