Garmin Oregon 600

sandėlyje, Garmin, Naujas


 

360.00 

Sandėlyje
+
Navigatorius su dar daugiau galimybių, tvirtu korpusu ir ryškiu, liečiamu ekranu

  • 3 colių, lengvai matomas saulėtą dieną, lietimui jautrus ekranas su dviguba orientacija
  • Bazinis viso pasaulio žemėlapis su reljefo informacija
  • 3 ašių kompasas su akselerometru ir barometrinis aukštimatis
  • Dviguba maitinimo sistema - 2 AA tipo maitinimo elementai arba NiMH akumuliatorius (įsigijami papildomai)

Garmin Oregon 600 pakelia navigatorių naudojimo kartelę į naują lygį. Navigatorius turi imtuvą galintį priimti GPS и GLONASS palydovų signalus, įkrautą viso pasaulio reljefinį žemėlapį. Mygtukų paskirtį galite keisti pagal savo naudojimo įpročius ir atžymėti kelio taškus vienu mygtuko paspaudimu.

Paliesk ir eik

Oregon 600 navigatorius turi patį ryškiausią, lietimui jautrų ekraną sukurtą pagal specialią atspindėjimo technologiją, todėl yra puikiai matomas net ir saulėtą dieną. Šis ekranas yra atsparus smūgiams, gali būti naudojamas vertikaliai arba horizontaliai ir turi multi-touch funkciją. Taip pat juo galima naudotis nenusiimant pirštinių.

Padvigubink galią

Garmin Oregon 600 naudojama šiuolaikinė dviguba maitinimo baterijų sistema. Navigatoriaus maitinimui galima naudoti papildomą NiMH akumuliatoriaus komplektą arba standartinius AA tipo baterijas. Akumuliatorių galima pakrauti pajungus išorinį maitinimo šaltinį.

Papildomi davikliai maršruto sudarymui

Oregon 600 turi 3 ašių kompasą su pakreipimo kompensavimu, kuris rodys kryptį net jeigu Jūs nejudate ir laikote navigatorių ne horizontalioje padėtyje. Taip pat šis nešiojamas navigatorius turi barometrinį aukštimatį, kuris rodys oro slėgio pokyčius ir rodo Jūsų vietos aukštį. Oregon 650 ekrane galima matyti slėgio pokyčio grafikus laiko atžvilgiu oro pasikeitimams stebėti.
Dėl labai jautraus GPS imtuvo su WAAS ir GLONASS, taip pat HotFix® technologijos dėka, navigatorius Oregon 600 greitai ir tiksliai užfiksuoja padėtį. Navigatoriumi galima naudotis ir sudėtingomis signalo priėmimo sąlygomis - tankiuose miškuose ar konjonuose.

Belaidis apsikeitimas duomenimis

Oregon 600 gali iki 50 kartų greičiau keistis maršruto taškais, maršrutais, pėdsakais su kitais Garmin įrenginiais, kurie turi duomenų keitimosi galimybę. Taip pat galima keistis didelės apimties failais - nuotraukomis, Garmin Adventures duomenimis ir žemėlapiais. Norint išsiųsti reikiamus duomenis, tiesiog nuspauskite "Siųsti" mygtuką.

Žemėlapiai

microSD™ kortelės lizdas bei 4 Gb vidinė atmintis leidžia Jums naudoti įvairius žemėlapius: topografinius žemėlapius kelionėms pėsčiomis, jau įkrautas BlueChart® g2 korteles jūrose bei ežeruose arba City Navigator® važinėti automobiliu keliais. Oregon 600 taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (papildoma prenumerata), todėl Jūs galite įkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.
Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapius. Apie juos daugiau informacijos rasite čia ir čia. Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

Pramogaukite

Navigatorius Oregon 600 palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas Oregon 600 išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

Planuokite savo kelionę

Nemokamos Garmin programos BaseCamp™ pagalba kompiuterio ekrane matysite navigatoriuje esančius žemėlapius, sukursite savo maršrutą, kelio taškus ir pėdsakus. Taip pat galėsite programos Garmin Adventures pagalba pasidalinti savo kelionės duomenimis su artimaisiais ar draugais. BaseCamp programa topografinius žemėlapius gali atvaizduoti 2D ir 3D režimu, kontūrines linijas ir aukščių profilius. Įsigijus BirdsEye prenumeratą galėsite įkelti neribotą kiekį palydovinių nuotraukų.

Specifikacijos

Gamintojas GARMIN
Prekės ženklas Oregon
Liečiamas ekranas Yra
Atsparumas vandeniui IPX 7
Ploto matavimas Yra
GLONASS palaikymas Yra
Barometrinis aukštimatis Yra
Lietuviškas meniu Yra
Elektroninis kompasas Yra
microSD lizdas Yra
Papildomų žemėlapių galimybė Yra
Dydis, mm 61 x 114 x 33
Ekrano dydis, mm 38 x 63
Svoris, g 209.8
Ekrano tipas transflective color TFT touchscreen
Ekrano skiriamoji geba (pixels) 240 x 400
Maršruto taškai (waypoints) 4000
Pėdsako taškai (tracklog)) 10000
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose 200
Baterijų tipas NiMH paketas komplekte arba 2xAA elementai
Baterijų darbo laikas Iki 16 val.
Vidinė atmintis 4 GB
Naujas
  • Garmin
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .