Garmin NuviCam LMT (Navigacija + Vaizdo registratorius)

sandėlyje, Garmin, 6" - 6.9", Naujas


 

370.00 

Sandėlyje
+
NuviCam: Patarimai. Perspėjimai. Įrašai

  • Viskas-viename, 6 colių, premium klasės navigatorius su integruotu videoregistratoriumi ir vairuotojo perspėjimo funkcijomis
  • Detalus Europos žemėlapis su nemokamais atnaujinimais visam laikui
  • Pranešimų apie eismo kamščius paslauga
  • Integruota vaizdo kamera įrašinėjanti Jūsų važiavimą ir išsauganti įrašus įvykio metu
  • Priekinio susidūrimo perspėjimo sistema perspės jeigu Jūs vairuojate pavojingai arti automobilio esančio prieš jus
  • Juostų kirtimo perspėjimas praneš Jums kertant juostas
  • Garmin Real Vision™ parodys kameros vaizdą artėjant prie numatyto tikslo

NuviCam LMT yra navigatorius kartu su integruotu videoregistratoriumi, visuomet įrašinėjančiu Jūsų vairavimą ir kartu su vairuotojo perspėjimo sistemomis. Visa tai NuviCam LMT pakylėja GPS navigaciją į naują lygį.

Šiuolaikiškas dizainas

Norite detaliau peržvelgti būsimą savo maršrutą? Aukštos raiškos 6 colių, padegtame stiklu, ekrane NuviCam LMT yra lengvai keičiamas pirštais mastelio lygis. Navigatorius taip pat gali pasigirti patogiu ir tvirtu magnetiniu tvirtinimu, kuriame yra ir baterijų įkrovimo kontaktų aikštelės.

Detalūs žemėlapiai su nemokamais atnaujinimais

NuviCam LMT yra su jau integruotais, detaliais visos Europos žemėlapiais. Nemokami atnaujinimai garantuoja, kad skaičiuojant maršrutus, ieškant adresų ar lankytinų vietų, visuomet naudositės pačiais naujausiais žemėlapio duomenimis. Nauji žemėlapiai bus pateikiami visą prietaiso tarnavimo laiką nemokamai iki keturių kartų per metus.
Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį. Apie jį daugiau informacijos rasite čia. Šis žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant po Lietuvą.

Naujausi sprendimai įspėjantys apie eismo kamščius

NuviCam LMT turi pranešimų apie kamščius paslaugą, kuri padės išvengti eismo kamščių arba sutrumpinti laiką praleistą eismo kamščiuose. Naudojantis šia paslauga, navigatoriaus ekrane nuolat matysite žemėlapio vaizdą. Žemėlapio šone bus matomi pranešimai apie eismo kamščius Jūsų maršrute. Apie eismo kamščius priekyje girdėsite ir balsinius pranešimus. Šiuose pranešimuose matysite detalią informaciją apie esamą situaciją (preliminarus laukimo laikas, kamščio apvažiavimo galimybę ir t.t.). Navigatorius net gali parodyti ar važiuojate pačiu greičiausiu maršrutu kelionės tikslo pasiekimui. Ši paslauga yra nemokama visam laikui be papildomų mokesčių. Pranešimai apie kamščius nenaudoja Jūsų išmanaus telefono duomenų srauto.

Vairuotojo perspėjimo sistema

NuviCam LMT vienas iš pirmųjų navigatorių, kuris pateikia funkcijas, kurios prieinamos tik liukso klasės automobiliuose. Pvz. priekinio susidūrimo perspėjimas įspėja jeigu vairuojate per arti priekyje esančio automobilio. Jeigu kertate eismo juostas, išgirsite nukrypimo nuo važiavimo juostos pranešimą.

Integruotas video registratorius

NuviCam LMT siūlo paslaugą vairuotojams "liudytojas kuris niekada nemirksi". Navigatoriuje yra integruotas aukštos raiškos videoregistratorius kuris įrašinėja visą vaizdą automobilio priekyje. Videoregistratoriaus G (pagreičio) jutiklis eismo įvykiui įvykus išsaugo įrašo failus automatiškai. Taip pat kartu su vaizdo įrašu išsaugojama tikslios auto įvykio vietos koordinatės ir laikas. Reguliuojamas prietaiso objektyvas leidžia parinkti optimalų vaizdo kampą tiek pritvirtinus navigatorių prie priekinio stiklo ant priekinio stiklo, tiek ant prietaisų skydelio.
Jūs galite atkurti vaizdo medžiagą ant didelio 6 colių navigatoriaus NuviCam LMT ekrane kartu su žemėlapio peržiūra kur įvyko įvykis. Jūs taip pat galite peržiūrėti vaizdo įrašą vėliau kompiuteryje pasinaudodami mūsų Dash Cam Player programine įranga. Prietaisu galima pasinaudoti ir kaip fotoaparatu fiksuojant įvykio padarinius. Įrašams naudojama microSD™ kortelė (4 klasės arba aukštesnė) kuri jau yra komplektuojama su prietaisu.

Gaukite aiškų vaizdą atvykstant atvykimo į savo tikslą

Garmin Real Vision™ funkcija padeda lengviau atrasti atvykimo tikslą. Kai atvykstate į savo atvykimo tikslą Jūsų NuviCam LMT persijungs į kameros vaizdą ir parodys tiksliai kur sustoti.

Suderinamas su Bluetooth

Suporuokite savo navigatorių su išmaniuoju telefonu per Bluetooth® sąsają ir naudokitės laisvų rankų įranga skambučiams atlikti, prietaise jau yra integruotas mikrofonas ir garsiakalbis pokalbiams. Pokalbiams atlikti jums nereikės atitraukti rankų nuo vairo ir atitraukti dėmesio nuo kelio.

Valdykite navigatorių balsu

Garmin NuviCam LMT galima valdyti balsu neatitraukiant rankų nuo vairo. Pasakykite komandą balsu ir navigatorius atitinkamai reaguos (Lietuvių kalba nepalaikoma). Taip pat galite kartu valdyti ir lietimui jautrų ekraną.

Smartphone Link funkcija

Smartphone Link yra nemokama mobili programėlė kuri sujungia NuviCam LMT su Jūsų iPhone® arba Android™ išmaniu telefonu. Kuomet navigatorius sujungtas su mobiliu telefonu, Jūsų NuviCam gali naudotis duomenų apsikeitimo paslauga ir dalintis įvairia informacija - pvz. kur Jūs prisiparkavote, lankytinomis vietomis arba galutiniu tikslu.
Su Smartphone Link programėle galite nusiųsti vietovę ir adresą tiesiai iš mobilaus telefono į Jūsų NuviCam LMT. Smartphone Link taip pat suteikia prieigą prie Garmin Live paslaugų, pateikiamų realiu laiku, pvz. oro prognozė.

Garmin Real Directions™ funkcija

NuviCam LMT turi naudingą funkciją Garmin Real Directions. Šios funkcijos pagalba yra dar geriau pateikiami balsiniai navigacijos pranešimai apie posūkius ir važiavimo manevrus. Šie lengvai suprantami pranešimai pateiks informaciją, naudojant matomus orientyrus, pastatus ar šviesoforus. Dabar atliekant manevrą nereikės pastangų norint įžiūrėti gatvės pavadinimus. Vietoje to išgirsite išsamų nurodymą - "pasukite į kairę už degalinės".

Paprasta ir aiški navigacija net sudėtingiausiose sankryžose

Navigacija eismo juostose kartu su balso pranešimais leis lengvai naviguoti greitkeliuose iš anksto perspėdama ir vaizdžiai parodydama išsišakojimus keliuose, parodydama kuriose eismo juostose reikia judėti. Visa tai pateikiama kartu su fotografinės kokybės nuotraukomis su paaiškinimais į kokią juostą reikia persirikiuoti.

Milijonai naujų lankytinų vietų su Foursquare

Dėka didelės Garmin žemėlapių duomenų bazės navigatoriuje NuviCam LMT galima rasti milijonus adresų ir lankytinų vietų - įvairios įstaigos, parduotuvės, maitinimo vietos ir t.t. Duomenų bazėje yra ir tiksli, aktuali duomenų bazė iš Foursquare. Dabar paieškos metu pačių aktualiausių vietų rezultatai bus matomi pateikiami sąrašo viršuje. Tokiu būdu lengvai rasite naujas ir populiarias naujas lankytinas vietas, parduotuves ir kitas vietas.
Jeigu sujungsite savo NuviCam LMT su išmaniojo telefono programėle Smartphone Link, galėsite užsiregistruoti Foursquare ir turėsite galimybę matyti lankytinų vietų detalesnę informaciją, reitingus, kainų kategorijas ir darbo laiką.

Garmin Real Directions™ funkcija

Garmin NuviCam LMT turi naudingą funkciją Garmin Real Directions. Šios funkcijos pagalba yra dar geriau pateikiami balsiniai navigacijos pranešimai apie posūkius ir važiavimo manevrus. Šie lengvai suprantami pranešimai pateiks informaciją, naudojant matomus orientyrus, pastatus ar šviesoforus. Dabar atliekant manevrą nereikės pastangų norint įžiūrėti gatvės pavadinimus. Vietoje to išgirsite išsamų nurodymą - "pasukite į kairę už degalinės".

Fotografuojančios greičio kameros

Garmin NuviCam LMT turi iš kart įkrautą unikalią Cyclops Speed Camera greičio kamerų duomenų bazę. Galite gauti reguliarius arba vienkartinis duomenų bazės atnaujinimus kurie garantuos, kad Jūs visada turite naujausią kamerų vietų informaciją. Todėl Jūs galite vairuoti saugiai ir teisėtai.
Pastaba: Šioje duomenų bazėje nėra Lietuvoje esančių greičio kamerų. Lietuvoje esančių greičio kamerų duomenų bazę galite įkrauti patys, kompiuterio pagalba. Visą informaciją rasite čia.

Mokyklos zona įspėjimai

Garmin NuviCam LMT įspės garsiniu signalu ir parodys įspėjimą ekrane kai įvažiuosite į mokyklos zoną.

Daugiau informacijos akimirksniu

NuviCam LMT pateikia ne tik žemėlapio vaizdą ekrane bet ir daug kitos naudingos informacijos. Norėdami daugiau pamatyti informacijos apie dominančią vietą tiesiog palieskite ekraną. Kai jus judate numatytu maršrutu navigatorius gali patekti daug informacijos apie objektus esančius Jūsų maršrute, tokius kaip kavinės, degalinės, bankomatai ir kita. Taip pat ekrane matysite kitą naudingą informaciją - maksimalus leistinas greitis, esamas greitis, gatvės pavadinimas kuria važiuojate ir numatomas atvykimo laikas iki atvykimo tikslo.

Lengvas duomenų atnaujinimas

Naudokite Garmin Express programą navigatoriaus NuviCam LMT programinės įrangos ir žemėlapių atnaujinimui. Su Garmin Express lengvai atliksite žemėlapių atnaujinimo procedūrą, atnaujinsite prietaiso programinę įrangą, padarysite esamų įrašytų taškų kopiją ir įdiegsite įvairią kitą informaciją (papildomi balsai ar kursoriaus vaizdai).

Prijunkite belaidę galinę vaizdo kamerą

Pilnam navigacijos sprendimui galima suporuoti navigatorių su papildoma, belaide BC™ 30 galinio vaizdo kamerą (įsigyjamą papildomai). Ją prijungus galėsite matyti automobilius, pėsčiuosius ar kitas kliūtis tiesiog Garmin NuviCam LMT navigatoriaus ekrane, kuomet įjungiate atbulinio judėjimo pavarą. Jeigu keliaujate su vaikais ar kūdikiu suporuokite Garmin babyCam™ prie savo navigatoriaus. BabyCam yra automobilio viduje naudojama kamera, tam kad pamatyti vaizdą kas vyksta ant užpakalinės sėdynės, tiesiai navigatoriaus ekrane, neatitraukiant akių nuo kelio.
DĖMESIO: Kai kuriose šalyse yra reguliuojamas vaizdo kamerų naudojamas viešose vietose. Todėl savo atsakomybe prisiimate teisę žinoti ir laikytis galiojančių teisės įstatymų šalyje, kurioje planuojate naudotis papildomomis kameromis.

Specifikacijos

Gamintojas GARMIN
Prekės ženklas nüviCam
Ekrano dydis, coliais 6"
Žemėlapis Yra
Įdiegti žemėlapiai City Navigator Europe
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga Yra
Garmin Smartphone Link Yra
Lietuviškas meniu Yra
Pranešimai balsu Lietuviškai Yra
Navigacija kelio juostose Yra
Valdymo aprašymas ekrane (help) Yra
Papildomų žemėlapių galimybė Yra
Nemokami žemėlapių atnaujinimai Yra
Taško paieška pagal koordinates Yra
Pranešimas apie eismo kamščius Yra
microSD kortelės lizdas Yra
USB jungties tipas micro USB
Dydis, mm 183 x 94 x 15 (33 su kamera)/td>
Ekrano dydis, mm 136 x 72
Svoris, g 319.2
Ekrano tipas Spalvotas WVGA TFT su pašvietimu
Ekrano skiriamoji geba (pixels) 800 x 480
Maršruto taškai (waypoints) 1000
Pėdsako taškai (tracklog) Yra
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose Yra
Baterijų tipas Li-ion
Baterijų darbo laikas iki 30 min.
Maitinimo įtampa 12/24 V
Gamintojo kodas 010-01378-03
Naujas
  • 6" - 6.9"
  • Garmin
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .