Garmin DezlCam LMT

sandėlyje, Garmin, 6" - 6.9", Naujas


 

429.00 

Sandėlyje
+
dēzlCam: Pirmasis navigatorius sunkvežimiams su integruotu videoregistratoriumi

Viskas-viename 6 colių premium klasės navigatorius su integruotu video registratoriumi ir vairuotojo perspėjimo funkcijomis Detalus Europos žemėlapis su nemokamais atnaujinimais Integruota vaizdo kamera įrašinėjanti jūsų važiavimą ir išauganti įrašus įvykio metu Priekinio susidūrimo perspėjimo sistema perspės jus jei jūs vairuojate pavojingai arti automobilio esančio prieš jus Juostų kirtimo perspėjimas praneš kertant juostas Garmin Real Vision™ parodys kameros vaizdą artėjant prie numatyto tikslo
Kartu su integruotu video registratoriumi visuomet įrašinėjančiu jūsų vairavimą, o taip pat su vairuotojo perspėjimo sistemomis dēzlCam LMT pakylėja GPS navigaciją į naują lygį.

Šiuolaikiškas dizainas

Norite geriau matyti savo maršrutą? Aukštos raiškos 6 colių ekranas dēzlCam LMT turi lengvai reguliuojamą pirštais mastelio lygį. Prietaisas taip pat gali pasigirti patogiu magnetiniu tvirtinimu, kuris krauna prietaisą vairavimo metu.

Detalūs žemėlapiai su nemokamais atnaujinimais

dēzlCam LMT parduodamas su jau integruotais, detaliais visos Europos žemėlapiais. Nemokamai atnaujinimai užtikrina, kad skaičiuodami maršrutus, ieškodami adresų ar lankytinų vietų visuomet naudositės paskutinėmis duomenų versijomis. Nauji žemėlapiai bus pateikiami visą prietaiso tarnavimo laiką nemokamai.

Vairuotojo perspėjimo sistema

dēzlCam LMT vienas iš pirmųjų pateikia funkcijas, kurios prieinamos tik liukso klasės automobiliuose. Pvz. priekinio susidūrimo perspėjimas perspėja jei vairuojate per arti priekyje esančio automobilio. Arba jei kertate juostas gausite nukrypimo nuo važiavimo juostose pranešimą.

Integruotas video registratorius

dēzlCam LMT jau siūlo paslaugą "liudytojas kuris niekada nemirksi", t.y. jame jau yra integruotas aukštos raiškos video registratorius kuris įrašinėja viską kai jūs vairuojate. Įvykus eismo įvykiui G-daviklis išsaugo įrašo failus automatiškai. GPS įrašo tikslią įvykio vietą ir laiką. Reguliuojamas prietaiso objektyvas leidžia parinkti optimalų vaizdo kampą tiek laikant prietaisą ant priekinio stiklo, tiek ant prietaisų skydelio.
Jūs galite atkurti vaizdo medžiagą ant didelio 6 colių ekrano - kartu su žemėlapio peržiūra kur įvyko įvykis. Jūs taip pat galite peržiūrėti video vėliau kompiuteryje pasinaudodami mūsų Dash Cam Player programine įranga. Prietaisu galima pasinaudoti ir kaip fotoaparatu fiksuojant įvykio padarinius. Įrašams naudojama microSD™ kortelė (4 klasės arba aukštesnė) kuri jau yra komplektuojama su prietaisu.

Gaukite aiškų savo tikslo vaizdą

Garmin Real Vision™ funkcija padeda lengviau atrasti galutinį tikslą. Kai atvykstate į galutinį tikslą jūsų dēzlCam LMT persijungs į kameros vaizdą ir parodys tiksliai kur sustoti.

Suderinamas su Bluetooth

Suporuokite savo Bluetooth® įrenginį, pvz. išmanųjį telefoną su savo dēzlCam ir naudokitės laisvų rankų įranga skambučiams atlikti, prietaise jau yra integruotas mikrofonas ir garsiakalbis pokalbiams. Pokalbiams atlikti jums nereikės atitraukti rankų nuo vairo ir atitraukti dėmesio nuo kelio.

Suderinamas su Smartphone Link

Smartphone Link yra nemokama mobili programėlė kuri jungiasi prie dēzlCam with iš jūsų suderinamo iPhone® arba Android™ išmanaus telefono. Kai suporuoti, jūsų dēzlCam gali naudotis duomenų priėmimo paslauga ir dalintis įvairia informacija - pvz. kur jūs prisiparkavote, lankytinomis vietomis arba galutiniu tikslu.

Su Smartphone Link programėle jūs galite nusiųsti vietovę ir adresą tiesiai iš mobilaus telefono į jūsų nüviCam LMT. Smartphone Link taip pat suteikia prieigą prie Garmin Live paslaugų, pateikiamų realiu laiku, pvz. oro prognozė.

Paprasta ir aiški navigacija

Navigacija juostose kartu su balso pranešimais leis lengvai naviguoti greitkeliuose iš anksto perspėdama ir parodydama išsišakojimus keliuose ir parodydama kuriose juostose reikia judėti. Visa tai pateikiama kartu su fotografinės kokybės nuotraukomis su paaiškinimais į kokią juostą reikia persijungti.

Foursquare prideda milijonus naujų lankytinų vietų

dēzlCam LMT leidžia lengvai rasti adresus bei milijonus lankytinų vietų - tai restoranai, kavinės, degalinės, viešbučiai ir kitos vietos. Mūsų duomenų bazė taip pat turi ir informaciją iš Foursquare. Dabar kai jūs ieškote tiksliausi Forsquare paieškos rezultatai pateikiami viršuje. Tai padeda lengviau rasti populiariausius restoranus, parduotuves ir kita.

Kai naudojatės Smartphone Link programėle kartu su jūsų dēzlCam, jūs taip pat galite patikrinti rezultatus Foursquare ir gauti daugiau informacijos apie lankytiną tašką, tokią kaip reitingas, kainų ribos ir darbo laikas.

Daugiau informacijos akimirksniu

dēzlCam LMT pateikia ne tik žemėlapio vaizdą ekrane bet ir daug kitos naudingos informacijos. Norėdami daugiau detalių tiesiog palieskite ekraną. Kai jus judate numatytu maršrutu prietaisas gali patekti daug informacijos apie objektus esančius jūsų kelyje, tokius kaip kavinės, degalinės, bankomatai ir kita. Kita naudinga informacija yra greičio limitas, esamas greitis, gatvė kuria važiuojate ir atvykimo laikas iki tikslo.
Naujas
  • 6" - 6.9"
  • Garmin
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .