Garmin echoMAP CHIRP 52dv

sandėlyje, Garmin, 5" - 5.9", Naujas


 

694.00 

Sandėlyje
+
Keliaukite žvejoti pasiimdami galingąjį CHIRP

  • Aukšto kontrastingumo spalvotas 5 colių ekranas su valdymo mygtukais
  • Komplektuojamas su CHIRP spinduoliu Garmin GT20(77/200 kHz); spinduliavimo galia(300 W RMS)/(2400 W maksimali) su 455/800 kHz CHIRP DownVü (galingumas 300 W)
  • Įkrautas bazinis, viso pasaulio jūrinis žemėlapis
  • Integruota programinė įranga Quickdraw Contours individualių HD žemėlapių kūrimui
  • Integruotas GPS imtuvas, kuris parodys Jūsų esamą vietą ir judėjimo kryptį. GPS signalas gaunamas 5 kartus per sekundę dažniu
  • Echolotas lengvai nuimamas nuo tvirtinimo kronšteino

Atėjo laikas keliauti į žvejybą su CHIRP sonaru. Echolotas EchoMAP CHIRP 52dv turi 5 colių ekraną, lengvai valdomas ir turi paprastą, bet patikimą tvirtinimą. Echolotas komplekte turi plačiakampį sonarą CHIRP ir Garmin CHIRP DownVü, kas garantuoja patį detaliausią skenavimą ant vandens. Echolote yra įdiegta programa Quickdraw Contours, kurios pagalba žvejybos metu bus akimirksniu sukurti HD žemėlapiai su 0,3 metro izobarais. Integruotas GPS imtuvas atnaujina Jūsų buvimo vietos duomenis 5 kartus per sekundę dažniu. Jungiamieji laidai pajungiami tiesiai į echoloto stovą, todėl nuimti ar uždėti echolotą yra labai paprasta. Komplekte yra tvirtinimai transui ir trolingo varikliui.

Garmin CHIRP technologijos pranašumas

EchoMAP 52dv turi integruotą CHIRP - pačią pažangiausią technologiją, prieinamą žvejams mėgėjams ir keliautojams vandeniu. CHIRP sonaras užtikrina nuostabiai tikslaus detalumo ir aukšto kontrasto vaizdą, todėl kad jis spinduliuoja dar daugiau energijos nei įprasti sonarai. Taip pat šis echolotas turi įrašo funkciją, kuri įrašo atsispindėjusį signalą kartu su esama vieta. Vėliau visą įrašą galima peržiūrėti namie, prisijungus prie kompiuterio, HomePort™ programos pagalba. Panaudojus prisijungimo kabelius galite keistis su draugais savo maršruto taškais ir maršrutais.

Pats detaliausias skenuojantis sonaras ant vandens

Skanuojantis sonaras Garmin CHIRP DownVü™ užtikrina praktiškai fotografinį vaizdą esant vandens gyliui iki 225 metrų. Jūs galite detaliai matyti povandeninius objektus, struktūras ir žuvis. Viename spinduolyje yra apjungti tradicinis sonaras Garmin HD-ID ir skenuojantis sonaras DownVü. Taip pat EchoMAP 52dv gali būti jungiamas prie trolingo variklių su integruotas transduseriais Minn Kota® ir MotorGuide®

Sukurkite savo nuosavus HD žemėlapius

Quickdraw Contours - tai nemokama, lengvai valdoma programa, kuri jau yra įdiegta į echoMAP CHIRP 52dv echolotą. Ši programa sukuria ekrane Jūsų nuosavą žvejybinį HD žemėlapį su 0,3 izobarais. Jūs galite naudoti šiuos žemėlapius kaip tik norite. Naudokite juos ateityje ar dalinkitės su draugais kurie taip naudoja Garmin produktus. Žemėlapių kūrimui nereiks jokių specialių žinių. Jūs paprasčiausiai gaudysite žuvį, o programa Quickdraw Contours pati sukurs ir įrašys žemėlapį.
Jums nereikės siųsti kur nors duomenis ir laukti, taip kaip daro kitų echolotų naudotojai. Rezultatas bus matomas ekrane iš karto. Naudokite bet kurį Garmin Panoptix™ spinduolį, sonarą HD-ID™, CHIRP, spinduolį Garmin DownVü™ ar su NMEA 2000® suderinamą spinduolį. Turite daugiau kaip vieną sonaro įrenginį savo laive? Quickdraw Contours automatiškai parenka tinkamiausią sonaro įrenginį ir pateikia pačius geriausius rezultatus!

Papildomos galimybės su žemėlapiais

Garmin EchoMAP 52dv turi microSD kortelės lizdą. Į jį galima įdėti papildomai įsigyjamus žemėlapius BlueChart® g2, BlueChart® g2 Vision®, LakeVü HD arba LakeVü HD Ultra. Žemėlapiai LakeVü HD Ultra и BlueChart g2 Vision turi papildomas funkciją Auto Guidance. Jos dėka maršrutas bus sudaromas automatiškai išvengiant kliūčių, seklumų, plūdurų ir kitų kliūčių. Tiesiog įveskite kelionės tikslą ir echolotas saugiai nuves Jus link užduoto tikslo

Pagerinta funkcija Auto Guidance

Tiesiog įveskite vietą į kurią norite nuplaukti ir patentuota Garmin funkcija Auto Guidance Jums pasiūlys saugų, virtualų maršrutą kuriame bus vengiama žemų tiltų, seklumų ir kitų kliūčių atžymėtų žemėlapyje.
Atnaujinta, 2.0 versija, pasiūlys Jums dar daugiau funkcijų ir galimybių. Dabar galite koreguoti apskaičiuotą maršrutą pridedant jame tarpinius taškus, patogiai peržiūrint pavojingas vietas kurios yra sudarytame maršrute. Taip pat sudarius Auto Guidance maršrutą galite naudoti suderinamą Garmin autopilotą. 2.0 versijoje galite matyti planuojamą atvykimo laiką bet kuriame maršruto taške (ši funkcija labai patogi kuomet maršrute pasitaiko tam tikru laiku pakeliami tiltai ar kiti su laiku susiję įvykiai). Auto Guidance sudarytus maršrutus galite išsaugoti į SD kortelės atmintį ir vėliau juos naudoti dar kartą kartu su BlueChart® g2 Vision® žemėlapiais.

Apsikeitimas GPX duomenimis

Jeigu jau naudojatės kito gamintojo arba Garmin navigatoriumi, kuriuose yra išsaugoti maršruto taškai, maršrutai ar pėdsakai, Jūs be vargo galite šiuos duomenis perkelti į šį echolotą. GPX - tai naujas duomenų apsikeitimo formatas skirtas keistis duomenimis tarp skirtingų platformų ir programų. Dėka šio patogaus naudojimui interfeiso galite lengvai keistis duomenimis su kitais įrenginiais.

Gylio vaizdavimas spalvomis

Ekrane matomas gylio vaizdavimas gali būti žymimas 10 skirtingomis spalvomis, kurias galite pasirinkti patys. Tai labai palengvina atpažinti vaizduojamą vandens gylį ekrane.

Specifikacijos

Gamintojas GARMIN
Prekės ženklas echoMAP
Navigacijos palaikymas Yra
DownVü Yra
CHIRP Yra
Papildomų žemėlapių galimybė Yra
Dydis, mm 173 x 136 x 44
Ekrano dydis, mm 90 x 90
Korpuso atsparumas vandeniui IPX7
Svoris, g 700
Ekrano tipas WQVGA display
Ekrano skiriamoji geba (pixels) 480 x 480
Maršruto taškai (waypoints) 5000
Dažnis CHIRP (low, mid, high), Traditional: 50/77/200 kHz, DownVü: 260/455/800 kHz
Vidutinė (RMS) spinduliavimo galia,W 500
Pikinė spinduliavimo galia, W 4000
Maks. gylis 2,300 ft @ 77 kHz freshwater, 1,100 ft @ 77 kHz saltwater
Gamintojo kodas 010-01566-01
Naujas
  • 5" - 5.9"
  • Garmin
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .