POLAR A360

sandėlyje, Polar, Naujas


 

184.00 

Sandėlyje
+
POLAR A360

 • Fiksuoja žingsnius, atstumą, kalorijas, ir primena kada laikas pajudėti
 • Integruotas riešinis pulsometras fiksuoja širdies ritmą
 • Spalvotas lietimui jautrus ekranas
 • Telefono pranešimų pateikimas ekrane*
 • Seka miego kokybę
 • Atsparus vandeniui
 • Aktyvumo nauda - tekstinis paaiškinimas apie aktyvumo poveikį organizmui ir jo naudą kasdien, kas savaitę ir per mėnesį (Polar Flow programėlėje arba puslapyje)
 • Aktyvumo dienoraštis kompiuteryje ir telefone*

24/7

POLAR A360 fiksuos Jūsų aktyvumą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, skaičiuodamas nueitus žingsnius ir sudegintas kalorijas. Jums miegant POLAR A360 automatiškai persijungs į miego režimo fiksavimą ir įrašys Jūsų veiksmus poilsio metu. Polar Flow aplikacijoje telefonams arba kompiuteryje Jūs galėsite matyti ne tik aktyvaus veiksmo valandas, bet ir gauti informacijos apie miego kokybę. POLAR A360 galėsite nenusiimti ir eidami maudytis dėka jo atsparumo vandeniui.

PRIMINS KADA METAS JUDĖTI

Moksliniai tyrimų dėka nustatyta, kad ilgas buvimas ramybės būsenoje, pavyzdžiui sėdėjimas prie stalo, sulėtina medžiagų apykaitą ir riebalų deginimo galimybes. Jeigu sėdėsite ilgiau nei 55min, POLAR A360 vibruodamas primins pajudėti.

INTEGRUOTAS PULSO MATUOKLIS

POLAR A360 korpuse yra integruotas pulsometras, kuris matuos pulsą uždėtas ant riešo, tad nereikalingi papildomi davikliai ir krūtinės dirželis pulsui matuoti.

TELEFONO PRANEŠIMAI*

POLAR A360 švelniai vibruodamas perspės apie gautus telefono pranešimus ir skambučius. Šie pranešimai bus pateikti ekrane kurį braukdami perskaitysite gautą informaciją.

AKTYVUMO INFORMACIJA KOMPIUTERYJE IR TELEFONE*

Savo aktyvumo peržiūrai naudokite Polar Flow kompiuteryje ar mobiliajame telefone. Čia galėsite įkelti ir peržiūrėti aktyvumo duomenis ,turėti dienoraštį. Jūsų aktyvumas suskirstomas pagal intensyvumą į penkias kategorijas. Patogiai analizei pateikiami įvairūs grafikai puikiai perteikiantys Jūsų progresą. Lyginti nueitų žingsnių kiekį ar sudegintų kalorijų kiekį tarp dienų, savaičių ar mėnesių. Taip pat galėsite dalintis ir varžytis savo pasiekimais su draugais.

KOMPLEKTACIJA:

 • Polar A360 aktyvumo asistentas
 • microUSB laidas

*telefonams reikalinga Polar Flow aplikacija; suderinami telefonai su iPhone iOS7 ir naujesnėmis OS versijomis; Android 4.3 ir naujesnės versijos.

Specifikacijos

Svoris S:32g. M:34g. L:37g.
Atsparumas vandeniui 30 m
Baterijos tipas kraunama
Baterijos veikimo laikas iki 14 d.
Baterijos būklės indikatorius Taip
Ekranas Taip(spalvotas)
Naujas
 • Polar
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .