Garmin Vivosmart HR

sandėlyje, Garmin, Naujas


 

130.00 

Sandėlyje
+
Išmanus aktyvumo asistentas su integruotu širdies darbo davikliu

  • Elegantiška apyrankė patogi nešioti visą dieną. Ekrane nuolat matysite savo judėjimo statistiką, net tiesiogiai šviečiant saulei
  • Rodo nueitus žingsnius, atstumą, kalorijas, širdies darbą, įveiktus aukštus ir judėjimo intensyvumą
  • Gali rodyti gautas žinutes, skambučius, el. laiškus, kalendorių ir socialinių tinklų pranešimus
  • Valdykite savo muziką ir savo VIRB® veiksmo kamerą (įsigyjama atskirai) tiesiai nuo savo riešov
  • Panešimai apyrankėje ir jos vibravimas primins kada reikia pajudėti

Integruotas širdies darbo daviklis

Vivosmart HR išmanus aktyvumo asistentas¹, su širdies darbo ritmui matuoti technologiją Elevate™, matuos Jūsų širdies darbą visą parą, septynias dienas per savaitę, tiesiog nuo Jūsų rankos riešo. Tai suteikia laisvę judėti be papildomų širdies darbo daviklių užsidedamų ant krūtinės. Matuojant širdies ritmą, Vivosmart HR tiksliau apskaičiuoja sudegintas kalorijas treniruotėse. Taip pat Vivosmart HR galite naudoti kaip širdies darbo daviklį prijungtą su kitais suderinamais Garmin įrengimais.

Daugiau nei tik žingsniai

Vivosmart HR su savo integruotu barometriniu aukštimačiu be nueitų žingsnių, kalorijų ir atstumo, gali parodyti ir įveiktus laiptelius. Nesvarbu ar Jūs tiesiog vaikščiojate ar sportuojate sporto salėje, jis skaičiuos Jūsų aktyvumą kiekvieną minutę. Ši galimybė leidžia sekti Jūsų progresą aktyviai judant.

Išmanios galimybės

Likite aktyvūs ir pasiekiami su Vivosmart HR aktyvumo asistentu. Kiekvieną kartą kai gausite pranešimą iš Jūsų suderinamo išmanaus telefono, jis švelniai suvibruos ir automatiškai parodys informaciją ekrane. Tiesiog palieskite ir perbraukite ekraną norėdami perskaityti daugiau. Taip pat galite valdyti muzikos atkūrimą arba savo VIRB veiksmo kamerą, arba surasti paliktą telefoną.

Gerinkite savo rezultatą kiekvieną dieną

Vivosmart HR seka jūsų aktyvumo lygį ir nustato kitos dienos tikslą. Kai tik tikslas būna pasiektas, sukuriamas naujas tikslas sekančiai dienai, taip palaipsniui keliant aktyvumo kartelę. Dienos metu jis visuomet primins kad laikas pajudėti, jei esate daugiau kaip valandą nejudrus. Jums reikės trumpai pasivaikščioti kad aktyvumo priminimas vėl taptų neaktyvus.

Likite prisijungę

Vivosmart HR aktyvumo asistentas automatiškai sinchronizuojasi su Jūsų išmaniu telefonu visą dieną ir perduoda Jūsų duomenis į nemokamą mūsų bendruomenės tinklapį. Garmin Connect™. Tinklapyje Jūs galite išsaugoti, tvarkyti, planuoti ir dalintis savo aktyvumu su kitais. Prisijunkite prie kitų vartotojų ir lenktyniaukite tarpusavyje. Norėdami sekti kalorijas galite susikurti narystę MyFitnessPal tinklapyje ir susieti ją su savo Garmin Connect paskyra. Tai leis patogiai sekti ir palyginti sudegintas kalorijas kurias vivosmart HR įrašinėja kasdien.

Specifikacijos

Gamintojas GARMIN
Prekės ženklas Vivo serija
Bluetooth jungtis Yra
Liečiamas ekranas Yra
Veikla Aktyvumo asistentas, Išmanūs pranešimai
Atsparumas vandeniui 5 ATM
Barometrinis aukštimatis Yra
Širdies daviklio pajungimas Yra (integruotas)
Dydis, mm 136-187 mm
Ekrano dydis, mm 25.3 x 10.7
Svoris, g 29.6
Ekrano skiriamoji geba (pixels) 160 x 68
Baterijų tipas Li-ion, pakraunamos
Baterijų darbo laikas Iki 5 dienų
Naujas
  • Garmin
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .