Garmin Forerunner 235

sandėlyje, Garmin, Naujas


 

315.00 

Sandėlyje
+
Sportinis GPS laikrodis su integruotu optiniu širdies davikliu.
  • Seka atstumą, tempą, širdies darbą ir dar daugiau
  • Išmanūs pranešimai: automatinis duomenų siuntimas į Garmin Connect™, sekimas realiu laiku, garsiniai pranešimai, dalinimasis rezultatais socialiniuose tinkluose
  • Aktyvumo asistentas² seka nueitus žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas ir miego ritmą
  • Atsisiųskite papildomus ekrane matomus duomenų laukus, naujus laikrodžio vaizdus, kitas programėles iš Connect IQ™

Širdies darbo daviklis ant riešo

Forerunner 235 su Elevate™ širdies darbo technologija matuoja širdies ritmą visą parą, suteikdamas galimybę bėgti be papildomo dirželio ant krūtinės. Spalvoti, lengvai skaitomi duomenys parodys Jūsų širdies darbo zoną ir širdies darbą realiu laiku.

Prisiderinkite laikrodį savo treniruotėms

Nėra dviejų bėgikų su tais pačiais reikalavimais ir tais pačiais siekiais. Pasirinkite jau paruoštą, Jums tinkamą treniruotę ir jos planus iš Garmin Connect. Jūs taip pat galite pasikeisti duomenų laukus matomus ekrane, atsisiųsti naujus laikrodžio vaizdus, kitas nemokamas papildomas programėles iš Connect IQ.

Bėgimas lauke ir patalpoje

Įdiegtas vidinis pagreičio daviklis gali sekti atstumą ir tempą net kai bėgate patalpoje ar ant bėgimo takelio ir tam nebūtinas papildomas daviklis. Po treniruotės, laikrodis dirba kaip aktyvumo asistentas², skaičiuodamas nueitus žingsnius ir sudegintas kalorijas visą dieną. Forerunner 235 gali priminti kad laikas pajudėti jeigu sėdite valandą ar ilgiau. Forerunner 235 yra suderinamas su GPS ir GLONASS palydovais, todėl poziciją užfiksuoja greitai ir tiksliai, net jeigu esate miške ar tarp aukštų pastatų.

Paprasta naudotis

Paprasti, lengvai suprantami grafikai, žemėlapiai ir kiti duomenys leis aiškiai matyti Jūsų aktyvumą, pasiektus tikslus ir leis įkelti tai bevieliu ryšiu, bei pasidalinti su draugais Garmin Connect tinkle. Todėl galite rungtyniauti su draugais ar šeimos nariais savaitės iššūkiuose, nueitų žingsnių ar nubėgtu atstumu - ir palyginti rezultatus realiu laiku su LiveTrack. Taip pat galite gauti pranešimus iš savo ³suderinamo išmanaus telefono.

Specifikacijos

Gamintojas GARMIN
Prekės ženklas Forerunner
Bluetooth jungtis Yra
Veikla Aktyvumo asistentas, Bėgimas, Išmanūs pranešimai, Connect IQ Apps
Atsparumas vandeniui 5 ATM
GPS imtuvas Yra
GLONASS palaikymas Yra
Širdies daviklio pajungimas Yra (integruotas)
Dydis, mm 45 x 45 x 12
Ekrano dydis, mm 31.1 diametras
Korpuso atsparumas vandeniui 5 ATM
Svoris, g 42
Ekrano tipas Spalvotas LCD
Ekrano skiriamoji geba (pixels) 215 x 180
Baterijų tipas Li-ion
Baterijų darbo laikas 9 dienos. aktyvumo asist.+HRM, 11 val. treniruotė
Gamintojo kodas 010-03717-55
Naujas
  • Garmin
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .