Garmin EDGE Touring

sandėlyje, Garmin, Naujas


 

244.00 

Sandėlyje
+
GPS jūsų dviračiui
  • Kelių ir bekelės navigacija jau užkrautuose Garmin žemėlapiuose
  • Įveskite atstumą ir pasirinkite iš tinkamą trijų variantų
  • Suplanuokite ir atsisiųskite naujus maršrutus
  • Atgaminkite ir pasidalinkite savo važiavimu kartu su Garmin Connect™ arba Garmin Adventures
  • Lankytini taškai (POI) skirti dviratininkams
Palikite savo žemėlapius už savęs

Edge Touring dirba kaip ir automobilinis GPS navigatorius, išskyrus tai, kad naudoja žemėlapius ir funkcijas skirtas surasti reikiamą kelią važiuojant dviračiu. Nesvarbu, ar turite konkretų tikslą omenyje, ar tik kokį atstumą norite nuvažiuoti, EDGE Touring suteiks jums pilną laisvę pasirenkant reikiamą kelią. Jūs galite surasti ir atsisiųsti maršrutus kuriuos jau kažkas atliko iš Garmin Connect ir Garmin Adventures, arba galite pasidalinti savo patirtimi su kitais.

Suraskite vietas ir gaukite nuorodas
Dviračiams skirti žemėlapiai kurie yra jau užkrauti į Edge Touring leidžia lengvai nuvykti iš taško A į tašką B (ir toliau), o taip pat lengvai grįžti atgal. Paprasta paieška leis surasti reikiamą lankytiną vietą ir suteiks pilną informaciją kaip iki jo nuvykti. Jūs galite pasirinkti tarp paprasto dviračio maršruto, maršruto etapais ar važiavimo kalnais režimų, tam kad būtų suskaičiuotas reikiamas maršrutas atsižvelgiant į jūsų pasirinkimą, nukreipiant daugiau asfaltuotais keliais, keliais be dangos arba takeliais.
Kartu su maršrutizavimu etapais, jūs galite informuoti Edge Touring kaip toli norite keliauti ir tuomet pasirinkti iš 3 siūlomų variantų kurie leis lengvai grįžti atgal į starto vietą. Įrenginys leis lengvai suplanuoti poilsio sustojimus, surasti įvairias pramogas atsižvelgiant į maršrutą ir daugiau.

Ieškokite kelionių ir nuotykių

Nesugalvojote kelionės tikslo? Paieškokite tarp kelionių kurias jau atliko kiti Garmin Connect arba Garmin Adventures tinklapiuose. Tada atsisiųskite juos į savo Edge Touring ir sekite jomis kelionėje. Taip pat galite pakeisti jau esančias keliones arba sukurti visiškai naujas ir nusiųsti jas į prietaisą.

Dalinkitės savo patirtimi

Edge Touring įrašinėja visą jūsų kelionę, todėl jūs galite nusiųsti tai į Garmin Connect arba Garmin Adventures ir pakartoti kada tik panorėsite. Garmin Connect ir Garmin Adventures yra nemokami ir leidžia dalintis savo dviračių kelionėmis su draugais, šeima ar bendraminčiais.

Specifikacijos

Gamintojas GARMIN
Liečiamas ekranas Yra
Veikla Dviračių sportas
GPS imtuvas Yra
Širdies daviklio pajungimas Yra
Naujas
  • Garmin
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .