Garmin Zūmo 590 LM EUROPE GPS navigacija

sandėlyje, Garmin, 5" - 5.9", Naujas


 

584.00 

Sandėlyje
+
Zūmo 590 LM Europe navigatorius motociklams su naujomis galimybėmis

5" gerai matomas saulėtą dieną, lietimui (su pirštinėm) jautrus ekranas
Tvirtas, nebijantis vandens IPX7¹, atparus degalams ir saulės spinduliams korpusas
MP3 grotuvas; iPod® ir Pandora®² kontrolė ekrane
Aptarnavimo istorija motociklo priežiūrai
Nemokami žemėlapiai ir jų atnaujinimai
Laisvų rankų įranga skirta Bluetooth® šalmams (įsigyjama atskirai)
Vingiuotų keliu maršrutai

Sukurtas motociklų entuziastų kitiem entuziastams

Zūmo 590LM turi didelį ir platų 5" lietimui jautrų ekraną, lengvai skaitomą net saulėtą dieną. Ekraną galima liesti ir su pirštine ir jo valdymas toks paprastas kaip kad perjunginėti pavaras. Ekraną taip pat galima paversti ir naudotis kitu kampu. Kartu su vandens nebijančiu korpusu IPX7 ir atspariu degalams bei tiesioginiams saulės spinduliams, zūmo 590LM sukurtas gyvenimui kelyje.

Bluetooth galia

Zūmo 590LM vienas iš privalumų belaidė Bluetooth technologija. Tiesiog suporuokite savo zūmo su jūsų mobiliu telefonu ir ausine su Bluetooth arba šalmu (įsigijamas atskirai) ir galėsite skambinti ir priimti skambučius kelyje. Jūs galėsite laisvai kalbėtis nenusiimdami pirštinių ar šalmo. taip pat galėsite paskambinti į lankytinas vietas (POI) naudodamiesi zūmo Bluetooth sąsaja, puikiai tinka netikėtai pasikeitus planams arba greitam maisto ir kuro papildymui.

Zūmo 590LM gali perduoti balso pranešimus į jūsų suderinamą ausinę ar šalmą (įsigyjamą atskirai). Girdėdami gatvių pavadinimus ir navigacijos pranešimus jūs galėsite daugiau dėmesio skirti vairavimui.

Muzika ir Media

Vairuokite savo mėgstamų melodijų ritmu. zūmo 590LM turi integruotą MP3 grotuvą suderinamą su iPod, iPhone® ir Pandora, todėl galėsite lengvai kontroliuoti savo mėgstamą muziką prietaiso ekrane.
P.s Muzikos ir media kontrolė veikia su iPhone® 3GS arba vėlesniu, ir su kai kuriais iPod® įrengimais. Pandora® veikia su iPhone® 3GS ir vėlesniu bei kai kuriais Android™ įrengimais. Pandora veikia šiuo metu tik JAV, Australijoje ir Naujoje Zelandijoje.

Vingiuoti keliai

Važiuokite savo megstamais vingiais. Leiskite zūmo 590LM naviguoti vingiuotais keliais.

Aptarnavimo istorija

Padangų kilometražas, padangų keitimas, padangų slėgis, grandinės valymas, tepalo keitimas, žvakių keitimas: leiskite zūmo 590LM sekti šiuos pakeitimus. Naudokite įdiegtą Aptarnavimo istorijos datos, kilometražo ir atliktų darbų suvestinę.

Nemokami žemėlapių atnaujinimai

Zūmo 590LM turi įdiegtus žemėlapius kurių atnaujinimai yra visiškai nemokami tol, kol turite šį įrenginį, todėl informacija juose bus visuomet atnaujinta.

Navigacijos įrankiai
Eismo juostose su iššokančiu langu vaizdavimas palengvins navigaciją sudėtingose sankryžose. Ryškios spalvotos rodyklės aiškiai parodys reikalingą kelio juostą sekančiam posūkiui ar išvažiavimui.

Zūmo 590LM turi TracBack® funkciją, todėl jūs galite grįžti atgal kur pradėjote kelionę tuo pačiu keliu. Išvažiavimo paslaugos parodys degalines ir maisto įstaigas jūsų maršrute. Praleidimo funkcija leis lengvai atsisakyti ir pereiti prie sekančio reikalingo taško.

Malonūs priedai
Zūmo 590LM turi integruotą kelionės kompiuterį su kompaso vaizdu. Jis taip pat parodo kuro kiekį, todėl jūs galite matyti kokį atstumą nuvykote iki sekančio degalų paspildymo. Prietaisas gali parodyti ir greičio limitus keliuose.

Be tvirtinimo motocikluose, zūmo 590LM turi ir maitinimo laidą bei tvirtinimą automobiliuose.

Planuokite ir dalinkitės kelionėmis

Suplanuokite kelionę su BaseCamp™. Jūs galite sukurti maršrutą per specialius kelius, ieškoti ir išsaugoti reikalingus lankytinus taškus, tokius kaip lankytinas vietas, degalines ar restoranus. Po to visa tai galite nusiųsti į zūmo ir keliauti suplanuotu maršrutu be rūpesčių.

Garmin Adventures, kuris yra BaseCamp programoje, yra nemokama paslauga, kuri leidžia įrašinėti ir dalintis savo kelionėmis. Su BaseCamp jūs galite apjungti pėdsakus, savo taškus, nuotraukas su padėties įrašu, YouTube® įrašus ir visa tai sujungti į vaizdingą kelionę bei pasidalinti su kitais Internetu. Garmin Adventures taip pat leidžia vertinti kelionę, skaityti atsiliepimus ir duoda atsisiųsti kitų žmonių keliones.

Lengvai sekite slėgį padangose

Zūmo 590LM yra suderinamas su Padangų slėgio davikliu (įsigyjamas atskirai). Pridėkite šį daviklį kiekvienai padangai ir galėsite sekti slėgį juose savo zūmo ekrane. Sistema palaiko iki 4 padangų bet kokioje konfigūracijoje (tai nėra skirta naudoti automobiliuose). Vienas PSD daviklis skirtas vienai padangai (įsigijami atskirai; tik metaliniams vožtuvams).

Apsauga nuo vandens patekimo iki 30 minučių iki 1 m gylyje.

Suderinamas su VIRB™

Zūmo 590LM yra suderinamas su VIRB veiksmo kameromis (įsigyjama atskirai). Valdykite VIRB naudodami savo zūmo ekraną.

Priedai:
Padangų slėgio daviklis;
Sieninis 220v USB pakrovėjas.

Specifikacijos

Antena Yra, MCX
Dydis, mm 130 x 94 x 30
Svoris (su baterijomis) 374 g.
Korpuso atsparumas vandeniui IPX7 atsparus vandeniui
Ekrano tipas 64000 spalvų TFT, touchscreen
Ekrano dydis, mm 108 x 65
Ekrano skiriamoji geba (pixels) 800 x 480
Maršruto taškai (waypoints) 1000
Pėdsako taškai (tracklog) 10000
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose 100
Automatinis maršruto skaičiavimas Yra
Žadintuvas Yra
Garsiniai perspėjimo signalai Yra
Žemėlapis City Navigator Europe
Papildomų žemėlapių galimybė Yra
Naudingos, lankytinos vietos (POI) Yra, pakraunami iš CSV failo
Baterijų darbo laikas iki 4 val.
Maitinimo įtampa 12-24 voltai
Baterijų tipas Lion. akum.
Duomenų atminties palaikymas Flash + microSD
Aprašymas Yra
Trumpa atmintinė Yra
MP3 grotuvas Yra
Pranešimai balsu Lietuviškai Yra
Skaičiuotuvas Yra
Laiko juostų laikrodis/td> Yra
Valiutų skaičiuoklė Yra
Navigacija kelio juostose Yra
WAAS / EGNOS paklaidos korekcija Yra
PC kabelis Yra(USB)
Reljefiniai žemėlapiai (DEM) Yra
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga Yra
Naujas
  • 5" - 5.9"
  • Garmin
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .