Garmin Zumo 395 LM GPS navigacinis imtuvas

sandėlyje, Garmin, 4" - 4.9", Naujas


 

481.00 

Sandėlyje
+
Garmin zumo 395 LM GPS navigacinis imtuvas

Motociklo navigatorius, kuris pavers paprastą važiavimą nuotykiu

Pritaikytas valdymui su pirštinėmis, gerai matomas saulėtą dieną, 4.3 colių liečiamas ekranas, atsparus kuro purslams, UV spinduliams, lietui (IPX7)

Garmin Adventurous Routing™ specialiai sukurs ir parinks maršrutą su kuo daugiau posūkių, kalnų keliuose ir vengs maršruto planavimo greitkeliuose

Detalus visos Europos žemėlapis su nemokamais atnaujinimais visam laikui

Nuspauskite čia norėdami pamatyti žemėlapio padengimą

Pranešimai vairuotojui apie staigius posūkius, geležinkelio pervažas, greičio kameras¹ ir dar daugiau

Laisvų rankų įranga² mobiliam telefonui

MP3 grotuvo arba išmanaus telefono² valdymas tiesiai Zumo ekrane

Sukurtas nuotykiams, gimęs važiuoti

Kartu su Garmin Adventurous Routing™ maršruto nustatymo funkcija galite pasirinkti kokiu keliu norėtumėte važiuoti - labiau vingiuotu, kalnų keliais ar vengti greitkelių, tokiu kokiu mėgstate. Ekranas pritaikytas valdymui su pirštine. Patogus valdymo meniu, 4.3 coliu liečiamas ekranas, kuriuo lengva naudotis - Zumo 395LM yra navigatorius sukurtas suvirpinti Jūsų širdį.

Visi laisvų rankų įrangos privalumai

Suporuokite savo navigatorių Zumo 395LM su suderinamu išmaniu telefonu² ir su suderinamomis ausinėmis arba šalmu (įsigyjama atskirai). Jūs galėsite skambinti ir priimti skambučius nenusiimdami pirštinių ar šalmo. Padėkite savo telefoną į krepšį ir mėgaukitės važiavimu neatitraukdami dėmesio nuo kelio.

Klausykitės mėgstamos muzikos

Norite kelionėje klausytis mėgiamos muzikos? Zumo 395LM ekrane galėsite valdyti muziką ir kitą mediją iš suderinamo MP3 grotuvo arba išmanaus telefono², tiesiai navigatoriaus liečiamame ekrane.

Venkite staigių posūkių

Kelionės saugumo gerinimui, Zumo 395LM pateikia daug naudingos informacijos apie staigius posūkius, maksimalaus leistino greičio pasikeitimus, geležinkelio pervažas ir gyvūnų perėjas, mokyklos zonas ir dar daugiau. Papildomai gausite pranešimą jei važiuojate draudžiama kryptimi, vienpusiame kelyje. Taip pat gausite pranešimus apie greičio ar šviesoforų kameras¹. Ilgose kelionėse gausite pranešimus4 apie pervargimą, kad laikas padaryti pertraukėlę, užkąsti ar pailsėti po daugelio valandų kelionės. Zumo 395LM funkcija "Kas Priekyje", pagrindiniame navigacijos žemėlapio lange, rodys įdomias ir lankytinas vietas esančias maršrute. Easy Route Shaping funkcija leis Jums pridėti tarpinį tašką ir susikurti maršrutą pasirinktuose žemėlapio plotuose ar konkrečiuose keliuose.

Daugiau jokių važiavimų tuščiu baku

Zumo 395LM navigatoriuje yra įdiegtas kelionės kompiuteris su kuro rodmenimis. Todėl dabar lengva paskaičiuoti kiek maždaug kilometrų galima nuvažiuoti su pilnu baku. Dinaminė kuro lygio sekimo sistema praneš kada laikas užsipilti degalų bei parodys artimiausias degalines. Greičio apribojimo indikatorius leis Jums žinoti kuomet laikas sumažinti greitį. Kompaso lange visada galėsite matyti važiavimo kryptį iki tikslo. Navigatoriuje vedamas techninio aptarnavimo žurnalas, kuriame galėsite sekti datas kada reikia atlikti techninę apžiūrą ar pakeisti įvairias motociklo dalis.

Navigacija naudojant žinomus objektus

Zumo 395LM Garmin Real Directions™ turi žymiai patobulinta funkciją kuri praneša apie važiavimo kryptis. Papildomai kartu su balsu sakomais gatvių pavadinimais, Jūsų Zumo gali naudoti ir pranešimus apie įvairius objektus, tokius kaip pastatai, žymesnės vietovės arba šviesoforai (pvz. "Sukite į dešinę už raudono pastato"). Taip pat navigatorius turi įkrautą milijonus Foursquare® lankytinų ir įdomių taškų turinčią duomenų bazę. Papildomai yra ir nauja tiesioginės prieigos funkciją (Direct Access), kuri supaprastina paiešką ieškant kelionės tikslo didelėse kompleksinėse vietose, tokiose kaip dideli prekybos centrai arba aerouostai. Jeigu ruošiatės keliauti į prekybos centrą, tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) suteikia papildomos informacijos apie parduotuves esančias komplekso viduje. Pvz. "Atvykstama į Lakeside. Debenhams yra viduje, viršutiniame aukšte".

Nemokami žemėlapių atnaujinimai

Zumo 395LM jau turi įdiegtus visos Europos žemėlapius, kurių atnaujinimai5 bus nemokami, todėl visada turėsite naujausius duomenis. Žemėlapio atnaujinimai gaunami iki 4 kartų per metus.

Navigacijos įrankiai

Judėjimas juostose kartu su kelio išsišakojimo vaizdais padės įveikti sudėtingas sankryžas žymiai lengviau. Ryški rodyklė tiksliai rodys kuriuo keliu reikia pasukti ir kokia eismo juosta reikia laikytis norint atlikti manevrą. Taip pat Jums padės TracBack® funkcija, kuri leis grįžti tuo pačiu maršrutu kuriuo atvykote.

Padangų slėgio stebėjimas

Zumo 395LM gali stebėti Jūsų motociklo padangų slėgį Garmin padangų slėgio daviklių (PSD)5 (įsigyjami papildomai) pagalba. Vienas PSD reikalingas vienam ratui ir gali veikti tik ant metalinių antgalių. PSD naudoja belaidę technologiją slėgio duomenų perdavimui. Duomenis matysite realiu laiku, tiesiogiai savo Zumo navigatoriaus ekrane.

Suderinamumas su VIRB® kameromis

Zumo 395LM navigatorių galite naudoti ir Garmin VIRB serijos HD veiksmo kameros (įsigyjama papildomai) valdymui. Valdykite Virb veiksmo kameras nuotoliniu būdu - pradėkite įrašą ar sustabdykite įrašymą - viskas tiesiogiai Jūsų Zumo ekrane. Dabar paprasta įrašyti kiekvieną savo nuotykį.

Atnaujinimai ir įvairūs priedai

Naudokitės Garmin Express™ programą programinės įrangos (firmware) ar žemėlapių atnaujinimui Jūsų Zumo 395LM. kartu su Garmin Express atnaujinsite žemėlapius, perkelsite savo įrašytus taškus iš vieno įrenginio į kitą, darysite jų kopijas, taip pat galite atsisiųsti naujus balsus bei transporto priemonės vaizdus. Zumo 395LM dėžutėje rasite tvirtinimus motociklui ir papildomai gausite tvirtinimą automobilyje, todėl galėsite navigatoriumi naudotis ir savo automobilyje.

Specifikacijos

Ekrano dydis, coliais 4"
Žemėlapis Yra
Įdiegti žemėlapiai City Navigator Europe
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga Yra
Lietuviškas meniu Yra
Navigacija kelio juostose Yra
Valdymo aprašymas ekrane (help) Yra
Nemokami žemėlapių atnaujinimai Yra
Taško paieška pagal koordinates Yra
microSD kortelės lizdas Yra
Dydis, mm 130 x 94 x 30
Ekrano dydis, mm 94 x 56
Korpuso atsparumas vandeniui IPX7
Svoris, g 270
Ekrano tipas Spalvotas WQVGA TFT su pašvietimu
Ekrano skiriamoji geba (pixels) 480 x 272
Maršruto taškai (waypoints) 1000
Pėdsako taškai (tracklog) Yra
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose Yra
Baterijų tipas li-ion
Baterijų darbo laikas Iki 7 val.
Maitinimo įtampa 12V
Naujas
  • 4" - 4.9"
  • Garmin
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .