Garmin Zūmo 390 LM Europe GPS navigacija

sandėlyje, Garmin, 4" - 4.9", Naujas


 

401.00 

Sandėlyje
+
Zūmo 390LM navigatorius motociklams su naujomis galimybėmis

4.3" gerai matomas saulėtą dieną, lietimui (su pirštinėm) jautrus ekranas
Tvirtas, nebijantis vandens IPX7, atparus degalams ir saulės spinduliams korpusas
Aptarnavimo istorija motociklo priežiūrai

Nemokami žemėlapiai ir jų atnaujinimai

Laisvų rankų įranga skirta Bluetooth® šalmams (įsigyjama atskirai)
Vingiuotų keliu maršrutai
Sukurtas motociklų entuziastų kitiem entuziastams

Zūmo 390LM turi platų 4.3"lietimui jautrų ekraną, lengvai skaitomą net saulėtą dieną. Ekraną galima liesti ir su pirštine ir jo valdymas toks paprastas kaip kad perjunginėti pavaras. Kartu su vandens nebijančiu korpusu IPX7 (apsauga nuo vandens patekimo iki 30 minučių iki 1 m gylyje.) ir atspariu degalams bei tiesioginiams saulės spinduliams, zūmo 390LM sukurtas gyvenimui kelyje.

Bluetooth galia
Zūmo 390LM vienas iš privalumų belaidė Bluetooth technologija. Tiesiog suporuokite savo zūmo su jūsų mobiliu telefonu ir ausine su Bluetooth arba šalmu (įsigijamas atskirai) ir galėsite skambinti ir priimti skambučius kelyje. Jūs galėsite laisvai kalbėtis nenusiimdami pirštinių ar šalmo. taip pat galėsite paskambinti į lankytinas vietas (POI) naudodamiesi zūmo Bluetooth sąsaja, puikiai tinka netikėtai pasikeitus planams arba greitam maisto ir kuro papildymui.

zūmo 390LM gali perduoti balso pranešimus į jūsų suderinamą ausinę ar šalmą (įsigyjamą atskirai). Girdėdami gatvių pavadinimus ir navigacijos pranešimus jūs galėsite daugiau dėmesio skirti vairavimui.

Vingiuoti keliai
Važiuokite savo megstamais vingiais. Leiskite zūmo 390LM naviguoti vingiuotais keliais.

Aptarnavimo istorija
Padangų kilometražas, padangų keitimas, padangų slėgis, grandinės valymas, tepalo keitimas, žvakių keitimas: leiskite zūmo 390LM sekti šiuos pakeitimus. Naudokite įdiegtą Aptarnavimo istorijos datos, kilometražo ir atliktų darbų suvestinę.

Nemokami žemėlapių atnaujinimai
Zūmo 390LM turi įdiegtus žemėlapius kurių atnaujinimai yra visiškai nemokami tol, kol turite šį įrenginį, todėl informacija juose bus visuomet atnaujinta.

Navigacijos įrankiai
Eismo juostose su iššokančiu langu vaizdavimas palengvins navigaciją sudėtingose sankryžose. Ryškios spalvotos rodyklės aiškiai parodys reikalingą kelio juostą sekančiam posūkiui ar išvažiavimui.

Zūmo 390LM turi TracBack® funkciją, todėl jūs galite grįžti atgal kur pradėjote kelionę tuo pačiu keliu. Išvažiavimo paslaugos parodys degalines ir maisto įstaigas jūsų maršrute. Praleidimo funkcija leis lengvai atsisakyti ir pereiti prie sekančio reikalingo taško.

Malonūs priedai
Zūmo 390LM turi integruotą kelionės kompiuterį su kompaso vaizdu. Jis taip pat parodo kuro kiekį, todėl jūs galite matyti kokį atstumą nuvykote iki sekančio degalų papildymo. Prietaisas gali parodyti ir greičio limitus keliuose. Be tvirtinimo motocikluose, zūmo 390LM turi ir maitinimo laidą bei tvirtinimą automobiliuose.

Planuokite ir dalinkitės kelionėmis
Suplanuokite kelionę su BaseCamp™. Jūs galite sukurti maršrutą per specialius kelius, ieškoti ir išsaugoti reikalingus lankytinus taškus, tokius kaip lankytinas vietas, degalines ar restoranus. Po to visa tai galite nusiųsti į zūmo ir keliauti suplanuotu maršrutu be rūpesčių.

Garmin Adventures, kuris yra BaseCamp programoje, yra nemokama paslauga, kuri leidžia įrašinėti ir dalintis savo kelionėmis. Su BaseCamp jūs galite apjungti pėdsakus, savo taškus, nuotraukas su padėties įrašu, YouTube® įrašus ir visa tai sujungti į vaizdingą kelionę bei pasidalinti su kitais internete. Garmin Adventures taip pat leidžia vertinti kelionę, skaityti atsiliepimus ir duoda atsisiųsti kitų žmonių keliones.

Lengvai sekite slėgį padangose
Zūmo 390LM yra suderinamas su Padangų slėgio davikliu (įsigyjamas atskirai). Pridėkite šį daviklį kiekvienai padangai ir galėsite sekti slėgį juose savo zūmo ekrane. Sistema palaiko iki 4 padangų bet kokioje konfigūracijoje (tai nėra skirta naudoti automobiliuose). Vienas PSD daviklis skirtas vienai padangai (įsigijami atskirai; tik metaliniams vožtuvams).

Specifikacijos

Antena Yra, MCX
Dydis, mm 130 x 94 x 30
Svoris (su baterijomis) 270 g.
Korpuso atsparumas vandeniui IPX7 atsparus vandeniui
Ekrano tipas 64000 spalvų TFT, touchscreen
Ekrano dydis, mm 97 x 57
Ekrano skiriamoji geba (pixels) 480 x 272
Maršruto taškai (waypoints) 1000
Pėdsako taškai (tracklog) 10000
Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose 100
Automatinis maršruto skaičiavimas Yra
Žadintuvas Yra
Garsiniai perspėjimo signalai Yra
Žemėlapis City Navigator Europe
Papildomų žemėlapių galimybė Yra
Naudingos, lankytinos vietos (POI) Yra, pakraunami iš CSV failo
Baterijų darbo laikas iki 7 val.
Maitinimo įtampa 12-24 voltai
Baterijų tipas Lion. akum.
Duomenų atminties palaikymas Flash + microSD
Aprašymas Yra
Trumpa atmintinė Yra
Lietuviškas meniu Yra
Pranešimai balsu Lietuviškai Yra
Skaičiuotuvas Yra
Laiko juostų laikrodis Yra
Valiutų skaičiuoklė Yra
Navigacija kelio juostose Yra
WAAS / EGNOS paklaidos korekcija Yra
Skaičiuotuvas Yra
PC kabelis Yra(USB)
Bluetooth telefono laisvų rankų įranga Yra
Naujas
  • 4" - 4.9"
  • Garmin
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .