Garmin Drive 60 LM navigacinis imtuvas

sandėlyje, Garmin, 4" - 4.9", Naujas


 

190.00 

Sandėlyje
+
Specifikacijos

Meniu kalba Lietuvių, anglų, rusų ir kt.
Akumuliatoriaus darbo laikas iki 1 val.
Garantija 2 metai
Ekrano įstrižainė 4,3 coliai (10,9 cm) / 5 coliai (12,7 cm)
Eismo juostos pasirinkimo asistentas Yra
Atminties išplėtimas microSD kortelėmis
Bluetooth Nėra
Balsai Lietuvių, rusų, anglų
Žemėlapis Europos
Atnaujinimai Nemokami
Integruotas video registratorius Nėra
Kameros perspėjimai Nėra

Garmin Drive automobilinė GPS navigacija, tai paprasčiausią ir ko gero populiariausia ekonominės klasės serija. Greitai ir patogiai galėsite susivesti adresus Europos žemėlapyje, o nemokami žemėlapių atnaujinimai (net 4 kartus metuose) neleis pasiklysti nei Lietuvoje, nei kitose Europos šalyse.

Navigacijoje jau įdiegta gausybė lankytinų objektų duomenų bazė, kurioje rasite restoranus, viešbučius, degalines, muziejus, stovėjimo aikštelės ir kt. Žinoma, kaip jau tapo įprasta, taip ir šioje navigacijoje teisingai naviguoti padės tokios funkcijos kaip eismo juostos pasirinkimo asistentas (žinosite, kuria eismo juosta važiuoti prieš atliekant manevrą maršrute) ir realūs didesnių sankryžų vaizdai (nesiklysite tarp nuvažiavimų).

Automobilinė GPS navigacija su perspėjimais vairuotojui

Lengvai naudojamas, automobilinis GPS navigatorius su keičiamos orientacijos 6 colių ekranu

Jau įkrautas visos Europos žemėlapis su nemokamais atnaujinimais

Nuspauskite norėdami pamatyti žemėlapio padengimą

Pranešimai vairuotojui, tokie kaip pavojingi posūkiai, greičio pasikeitimai, per ilgas vairavimas, mokyklos zonos ir kiti

Garmin Real Directions™ funkcija - dar paprastesni patarimai, naudojant objektus šalia kelio

Suraskite daugiau naujų kavinių, restoranų ar parduotuvių su Foursquare®

Garmin Drive 60 yra su iš kart įkrautais detaliais Europos žemėlapiais. Nemokami lifetime žemėlapio atnaujinimai garantuoja, kad Jūsų navigatoriuje visuomet bus naujausi žemėlapiai, lankytinos vietos ir navigacinė informaciją. Naujausius žemėlapius galima atsisiųsti iki 4 kartų per metus, per visą navigatoriaus gyvenimą, be jokių papildomų mokesčių.

Su šiuo navigatoriumi lengvai rasite reikalingus adresus, milijonus lankytinas vietas, tokių kaip įmonių pavadinimus, parduotuves ir kitus objektus. Garmin Drive 60 turi iš kart įkrautą visą reikalingą objektų informaciją, todėl nereikės atsiminti lankytinų objektų adresų. Tiesiog įveskite lankytinos vietos pavadinimą ir lengvai naviguokite link jos.

Naudingi patarimai vairuotojui kasdieniuose važiavimuose

Garmin Drive 60 GPS navigatoriaus patarimai padeda vairuotojams vairuoti saugiau ir suteikia daugiau informacijos apie padėtį aplink. Pranešimai yra apie pavojingus posūkius, greičio pasikeitimus, geležinkelio kirtimus ar gyvūnų perėjas. Be to, Garmin Drive 60 perspėja apie važiavimą neteisinga kryptimi vienpusio eisimo gatvėje ir praneša apie šalia esančias mokyklų zonas. Gaukite pranešimus apie greičio ir šviesoforo kameras¹. Ilgose kelionėse Jūs gausite nuovargio perspėjimus² jei vairuosite per ilgai ir būsite informuoti apie arčiausiai esančias poilsio aikšteles. Maršruto priekyje matomi lankytinų vietų taškai leis patogiai peržvelgti naudingas vietas maršrute nenukreipiant dėmesio nuo pagrindinio žemėlapio vaizdo ekrane.

Navigacija naudojant žinomus objektus

Garmin Drive 60 vietoje jau įprastos detalios manevrų pranešimo balsu funkcijos, naudoja patobulintą, Garmin Real Directions™ funkcionalumą. Toks perspėjimas dar patogiau perspėja apie artėjančius posūkius pasinaudojant žymesniais objektais (pvz. "Sukite į dešinę už raudono pastato" arba "Sukite į kairę už McDonalds"). Jame jau įdiegti milijonai naujų ir populiarių lankytinų vietų iš Foursquare.

Raskite tiksliai tai ko ieškote

Nauja tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) supaprastina navigaciją ieškant tikslo didelėse kompleksinėse paskirties vietose, tokiose kaip dideli prekybos centrai arba aerouostai. Kai naviguojate į prekybos centrą, tiesioginės prieigos funkcija (Direct Access) suteikia papildomos informacijos apie parduotuves esančias komplekso viduje. Pvz. "Atvykstama į Lakeside. Debenhams yra viduje, viršutiniame aukšte".

Lengviau ieškoti, greičiau rasti

Garmin Drive 60 turi paieškos lauką, kuriame labai lengva rasti reikiamą adresą arba milijonus lankytinų vietų(POI). Tiesiog įveskite kategoriją (pvz. "pica"), reikiamą adresą arba ieškomą pavadinimą (pvz. "Starbucks") ir Garmin Drive 60 greitai pateiks paieškos rezultatą. Jei suklydote įvesdami, Garmin Drive 60 pateikia paieškos rezultatus panašius į Jūsų įvestą.

Prijunkite kamerą prie Jūsų Drive

Tam kad padaryti navigaciją dar labiau patogesne, su Garmin Drive 60 galite suporuoti su galinio vaizdo kamera BC 30 (įsigyjama papildomai ). Kai ji prijungta, galėsite matyti automobilius, pėsčiuosius ar kitas kliūtis tiesiog Garmin Drive 60 navigatoriaus ekrane, kuomet įjungiate atbulinio judėjimo pavarą. Jei keliaujate su vaikais ar kūdikiu suporuokite GarminbabyCam™ prie savo navigatoriaus. BabyCam yra automobilio viduje naudojama kamera, tam kad pamatyti vaizdą kas vyksta ant užpakalinės sėdynės, tiesiai navigatoriaus ekrane, neatitraukiant akių nuo kelio.

Įrenginio aptarnavimas su viena programa

Naudokite Garmin Express™ programą tam kad atnaujinti Jūsų Garmin Drive 60. Garmin Express leis patogiai atnaujinti žemėlapius, programinę įrangą (firmware), nukrauti ir įrašyti atgal savo įrašytus taškus, įdiegti papildomus balsus ar pakeisti automobilio ikoną ekrane..

¹Šviesoforų ir greičio kameros gali veikti ne visose šalyse
²Nuovargio pranešimai gaunami kai vairuojama nepetraukiamai ilgą laiko tarpą be ilgų sustojimų
Naujas
  • 4" - 4.9"
  • Garmin
sandėlyje

Amazing, congrats!! louis vuitton outlet

 

I custom ordered the large 3 hanger garment bag in Damier, needless to say it has left multiple black and blues on the back of my knees(I am a 5'3 120 lb woman) and I had it resting in the closet wasting away its $4,000+++ value, until I decided the BF(who is 6'4) would be better off with it, needless to say that is my biggest regret louis vuitton shop

 .